Κυριακή 11 Μαΐου 2008

EΠOMENOΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ

ΑΙΑ ΨΥΧΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΙΑΝΤΑΡΑ!!!! 2-0 ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΗΤΑΝ!!!!!!

Εξαιρετική εμφάνιση και νίκη με 2-0 για τον Αίαντα στο Δημοτικό Στάδιο Σαλαμίνας.Η ομάδα του Βαγγέλη Λαϊβερά επικράτησε της Κορίνθου στο πλαίσιο της 29ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος.

Στο 6ο λεπτό σουτ του Σκαλίδη από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα πάνω στον τερματοφύλακα Παναγιωτόπουλο. Μπιμπίρης κεφαλιά στο 24ο λεπτό, η μπάλα άουτ. Εκπληκτικό ψηλοκρεμαστό σουτ του Ραπτόπουλου έξω από την περιοχή, 1-0 στο 33ο λεπτό.

Αποτέλεσμα του πρώτου ημίχρονου 1-0. Καλό σουτ Αποστολάκη μέσα από την περιοχή, απόκρουση του Παναγιωτοπούλου στο 59ο λεπτό.Σουτ του Ψαρρή έξω από την περιοχή, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι του Βουτσινά στο 61ο λεπτό. 63ο λεπτό ευκαιρία Κορίνθου με σουτ του Σαββίδη, η μπάλα άουτ. 2-0 στο 72ο λεπτό, πάσα του Ναγέφσκι, ο Ρόμαντσουκ από δεξιά με πλασέ μέσα από την μικρή περιοχή, σημείωσε το δεύτερο τέρμα του Αίαντα. Τελικό αποτέλεσμα Αίας-Κόρινθος 2-0. ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟ 2ΠΛΟ ......ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΦΑΞΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΙΣ ΚΟΤΕΣ ΤΟΘΣ ΜΕΓΑΡΙΤΕΣ..........